تور مجازی به اندونزی

آموزش مدیریت برگزاری تور اندونزی|آموزش رزرو هتل در اندونزی|آموزش اخذ ویزای توریستی اندونزی|پرواز اندونزی

 
درباره بالی جزیره رویایی اندونزی
نویسنده : as qq - ساعت ۱۱:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/٤
 

بالی یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری در جهان می باشد. این جزیره که در اندونزی واقع است سالها به عنوان بهترین جزیره از طرف مجله بین المللی مسافرت انتخاب گردیده است.
تور اندونزی بزرگترین کشور جزیره ای دنیاست و پایتخت آن جاکارتا می باشد. صنعت توریسم یکی از منابع درآمدی آن محسوب می گردد و سالانه میزبان میلیونها نفر توریسم از آمریکا، استرالیا و اروپا هستند.
سواحل زیبای نوسادوا در بالی اندونزی در رده بندی جهانی ، رتبه پنجمین ساحل زیبای جهان را کسب نموده است. این منطقه مجموعه ای از هتلهای مجلل و رستورانهای رویایی و کشتیهای تفریحی لوکس و... را دارد و بعنوان یکی از میزبانان مناسبتهای سیاسی درجهان می باشد.


مسافرت به بالی اندونزی

اکثر پروازها از طریق جاکارتا به جزیره بالی انجام می گردد و طول پرواز از جاکارتا به بالی حدود 1.5 ساعت می باشد.
وقتی با پرواز امارات سفر می کنید، هنگام تحویل چمدان در فرودگاه امام خمینی ذکر کنید مقصد چمدانها جاکارتا بوده و 2عدد Boarding  دریافت کنید ( یکی تهران-دبی و دیگری دبی-جاکارتا)
درهنگام ورود به هر یک از فرودگاهها ساعت خود را با وقت محلی تنظیم نمایید.
همچنین می توانید با پرواز قطری و با یک توقف در دوحه مستقیما" به بالی بروید. و اگر خواهان قیمت پایین تری از بلیط می باشید با پرواز ماهان یا ایران ایر به کوالالامپور رفته و از آنجا با پرواز خطوط مالزی به جزیره بالی بروید.
در فرم مخصوص ویزا که از Crewsدریافت می نمایید، محل اقامت خودرا اندونزی و اسم هتل اقامتی خود در بالی را بنویسید.
درصورتیکه پول کافی و یا رزرو  قطعی هتل همراه نداشته باشید احتمال اینکه به شما ویزا ندهند و مجبور به بازگشت شوید وجود دارد.