هتل آیودیا ریزورت AYODYA RESORT اندونزی

رستوران های هتل Ayodya Resort در تور اندونزی

-          Lagoona Restaurant : این رستوران برای صبحانه، ناهار و شام باز است و برای ناهار غذاهایی مثل اسنک و باربکیو  و برای شام هم غذاهایی مثل استیک و غذاهای دریایی سرو می کند.
با 350 متر فضا در کنار ساحل باعث جذب تمام کسانی می شود که عاشق خوردن غذا در کنار ساحل و آفتاب هستند.
-          Octopus Restaurant : این رستوران برای طرفداران ورزش بسیار مکان مناسبی می باشد زیرا می توانند در کنار خوردن غذا مسابقات ورزشی را نیز به صورت زنده از مانیتور بزرگ این رستوران دنبال کنند. غذاهای خوشمزه و طراحی ورزشی این رستوران شما را وادار می کند که تا آخر بازی در آنجا نشسته و تیم محبوب خود را دنبال کنید. ساعت کاری این رستوران از 6 تا 11 شب است.

رستوران های هتل

-          JAVA HUT : منتخبی از اسنک های سبک، کیک، قهوه های مخصوص و چای به شما ارائه می دهد و در لابی هتل واقع شده است و منظرهای رو به اقیانوس دارد و ساعت کاری آن از 8 صبح تا 12 شب است.
-          Genji : در طبقۀ همکف هتل Ayodya Resort واقع شده است و غذاهای ژاپنی سرو می کند. ساعت کاری آن از 6 تا 11 شب است.
-          Rama Lounge & Terrace : در لابی اصلی واقع شده است و مکانی مناسب برای دیدن غروب افتاب همراه با نوشیدن نوشیدنی دلخواه شماست و از ساعت 8 صبح تا 12 شب باز است.
-          Surfer`s Corner : اگر به خوردن اسنک، ساندویچ، پیتزا و نوشیدنی های تازه در کنار استخر علاقه دارید اینجا بهترین مکان است که از ساعت 10 صبح تا 6 عصر هم آماده ارائۀ سرویس است.
-          Waterfall Restaurant :  این رستوران 24 ساعته برای صرف صبحانه مهمانان تور اندونزی ، ناهار و شام باز است و به صورت بوفه و Ala Carte هم سرویس می دهد و غذاهای آسیایی و بین المللی سرو می کند.

تور اندونزی
منبع: آژانس مسافرتی آمیتیس

/ 0 نظر / 74 بازدید